„Orliki”

Dnia 25 maja 2013 r. na boisku „Orliki” został rozegrany turniej piłki nożnej chłopców i po raz pierwszy turniej dziewcząt.

Czwórbój LA

18 maja 3013 r. w Krasnem odbyły się zawody w czwórboju LA, w którym brały udział wszystkie szkoły z gminy Krasne. Zawodnicy startowali w nastepujących konkurencjach: bieg na 60 m; rzut piłeczką palantową; rzut piłką lekarską; bieg na 600 m (dziewczęta) i na 1000 m (chłopcy). Dziewczęta w składzie: Magda Cisek, Zuzanna Kwolczak, Gabriela Zając, Gabriela Marszał, Weronika Dańko zajęły I miejsce. Chłopcy uplasowali sie na miejscu II. Wystąpili w następującym składzie: Tomek Biskup, Adrian Działo, Adam Pilip, Dominik Kwolczak, Tomek Krużel, Mateusz Buczek.

Trójbój LA

Uczniowie klas IV, startując w trójboju, zajęli najwyższą pozycję. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Anita Fuglewicz, Julia Patałuch, Izabela Dziedzic, Weronika Jenczalik, Anna Stefańska. Naszą szkołę reprezentowali następujący chłopcy: Damian Płonka, Łukasz Ostrowski, Bartek Fąfara, Maciej Drozd, Mateusz Wilk.

Zawody snowboardowe w Nowym Targu

W dniu 7 stycznia 2013 r. w Nowym Targu na Długiej Polanie odbyły się zawody snowboardowe o Puchar Polski. Oto wyniki naszych uczniów: