Sportowe osiągnięcia uczniów

Szkoły Podstawowej (SP) i Gimnazjum (G)

rok szkolny 2010/2011

 

 

 

 

Dyscypliny sportowe

                         

                         - Bieg 1000 m; Mateusz Buczek       III miejsce - 23.09.2010r.

                         - Bieg 5000 m; Andżelika Zembroń   I miejsce  - 27.10.2010r.

 

 

  - Tenis stołowy dziewcząt G;  I miejsce   (gmina) - 02.11.2010r.

 - Tenis stołowy chłopców G;  II miejsce (gmina) - 03.11.2010r.

 

                          

                          - Koszykówka dziewcząt G;   I miejsce (gmina)  - 17.11.2010r.

  - Koszykówka chłopców G;    I miejsce  (gmina) - 16.11.2010r.

                                                 III miejsce (powiat) - 23.11.2010r.

                          - Koszykówka dziewcząt SP;  II miejsce  - 11.01.2010r.

                          - Koszykówka chłopców SP;   I miejsce   - 11.01.2010r.

 

 

- Siatkówka dziewcząt G; III miejsce (gmina)  - 08.02.2011r.

                          - Siatkówka chłopców G; II miejsce  (gmina)   - 09.02.2011r.

 

                          

                          

Snowboard

 

Udział w zawodach eliminacyjnych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

 

 

Rabka -22.12.2010r.

Paulina Dziedzic

   V miejsce

Krzysztof Murjas

VII  miejsce

Kacper Rząsa

VIII miejsce

Piotr Tobiasz

XIII miejsce

Sebastian Ćwikła

XV miejsce

Nowy Targ

Paulina Dziedzic

  VI   miejsce

Krzysztof Murjas

VIII  miejsce

Piotr Tobiasz

VIII  miejsce

Kacper Rząsa

 XV  miejsce

Sebastian Ćwikła

 XV  miejsce

 

  Paulina Dziedzic,  Piotr Tobiasz,  Sebastian Ćwikła zakwalifikowali się do Ogólnopolskiej  Olimpiady Młodzieży.  

 

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Krynica Górska

 

Junior Młodszy 

 

  Piotr Tobiasz  - V miejsce PGS (slalom gigant)

                             Piotr Tobiasz  - VI miejsce snowcross

 

 

Mistrzostwa Podkarpacia - slalom

 

Młodzik (dziewczęta)

Eliza Lampart

I miejsce

Barbara Król

II miejsce

Gabriela Kubas

III miejsce

Młodzik (chłopcy)

Jakub Kisała

 

Junior młodszy (dziewczęta)

Paulina Dziedzic

I miejsce

Junior młodszy (chłopcy)

Kacper Rząsa

II miejsce

Krzysztof Murjas

III miejsce

Junior (chłopcy)

Sebastian Ćwikła

I miejsce

 

 

                                                                                                                  

   Mistrzostwa Polski młodzików – Krynica Górska

Gabrysia Kubas - młodzik VIII miejsce

Eliza Lampart - dzieci młodsze VI miejsce

Barbara Król - dzieci młodsze VIII miejsce

Emilia Lampart -  dzieci młodsze IX miejsce